Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania członków PTO

Zarząd Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego z siedzibą w Białymstoku wpisanego do Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000103760, działając na podstawie § 19 ust. 1 Statutu Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego zwołuje niniejszym:

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2024 roku (wtorek) o godz. 18:00 w siedzibie Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 4 PTO w Białymstoku przy ulicy Dzielnej 19.

Drugi termin Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego wyznacza się na dzień 27 lutego 2024 roku o godz. 18:15 (miejsce obrad bez zmian).

Przewidywany porządek obrad:
1. Otwarcie Walnego Zebrania.
2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego.
3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego i jego zdolności do podejmowania uchwał.
4. Przyjęcie porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego.
5. Powzięcie uchwały w sprawie wyboru komisji skrutacyjnej.
6. Przedstawienie analizy sytuacji finansowej szkoły.
10. Sprawy bieżące- wysokość czesnego w bieżącym roku szkolnym.
11. Zakończenie obrad.

Białystok, dnia 12 lutego 2024 roku

Zarząd PTO

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego

Zarząd Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego z siedzibą w Białymstoku wpisanego do Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000103760, działając na podstawie § 19 ust. 1 Statutu Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego zwołuje niniejszym :

Zwyczajne Walne Zebranie Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego, które odbędzie się w dniu 14czerwca 2023 roku o godz. 18:00 w siedzibie Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku przy ulicy Dzielnej19.

Drugi termin Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego wyznacza się na dzień 14 czerwca 2023 roku o godz. 18:15 (miejsce obrad bez zmian).

Przewidywany porządek obrad:

1. Otwarcie Walnego Zebrania.

2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego.

3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego i jego zdolności do podejmowania uchwał.

4. Przyjęcie porządku obrad Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego.

5. Powzięcie uchwały w sprawie wyboru komisji skrutacyjnej.

6. Sprawozdanie merytoryczne za okres czerwiec 2022 r. - marzec 2023 r.

7. Sprawozdanie finansowe za 2022 r.

8. Głosowanie za przyjęciem sprawozdań i udzieleniem absolutorium dla Zarządu Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku.

9. Wybory do władz Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego : wybory do Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej PTO.

10. Sprawy bieżące- wysokość czesnego na rok szkolny 2023/2024.

11. Zakończenie obrad.

Białystok, dnia 31 maja 2023 roku

Prezes Zarządu PTO

Tomasz Skurski

Zachęcamy Rodziców uczniów SSP nr 4 PTO w Białymstoku
do wstępowania w szeregi stowarzyszenia.

Jesteśmy szkołą społeczną, wszyscy mamy wpływ na jej rozwój - wesprzyj nas swoim zaangażowaniem!

Osoby zainteresowane byciem członkiem Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego
powinny złożyć deklarację członkowską oraz wnieść opłatę członkowską.

PodlaskieTowarzystwo Oświatowe

ul. Dzielna 19

Wysokość składki członkowskiej wynosi 30.00 zł rocznie.

Nr. konta bankowego: BANK SBR 44 8769 0002 0393 4773 2000 0010

Deklaracja członkowska do pobrania