Rekrutacja do klasy 1

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 PTO w Białymstoku

prowadzi nabór do dodatkowej klasy pierwszej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer telefonu: 857455117.

Wśród atutów naszej szkoły znajdują się:

- profesjonalna kadra pedagogiczna
(w tym specjaliści z zakresu pedagogiki, psychologii, logopedii i terapii pedagogicznej)

- najlepsza, wśród wszystkich szkół społecznych i prywatnych w Białymstoku, baza lokalowa
(składają się na nią m. in. dwie sale gimnastyczne - w tym jedna pełnowymiarowa, trzy studia językowe, w pełni wyposażona pracownia do zajęć technicznych, duża sala komputerowa z nowymi komputerami dodatkowo mobilna klasa informatyczna wykorzystywana w klasach 1-3.)

- ogromna baza pomocy dydaktycznych i terapeutycznych

- bogata oferta zajęć pozalekcyjnych
przeznaczonych do zróżnicowanych potrzeb dzieci na każdym etapie nauki

(piłka nożna, siatkówka, koszykówka, programowanie, lego education, warsztaty, koła przedmiotowe, wolontariat oraz szereg zajęć i aktywności doraźnych, zajęcia terapeutyczne, rewalidacyjne, logopedyczne, spotkania z psychologiem i pedagogiem szkolnym.)

- jesteśmy wśród ścisłej czołówki jeżeli chodzi o wyniki egzaminów kończących naukę w szkole podstawowej (wcześniej w gimnazjum) – nieprzerwanie od 20 lat

- oferujemy opiekę w godzinach 7:30 – 17:00