• Wymiana międzynarodowa - dzień 1

  W sobotę 21 kwietnia 2018 roku 10 uczniów naszego gimnazjum wraz z panią Ewą Łapińską-Szarejko, panem Edwardem Moslerem i panem Danielem Roszkowskim wyruszyło w podróż do z HHSchule w Karlshagen w ramach wymiany polsko - niemieckiej.

   

  Wymiana międzynarodowa - dzień 1 - Obrazek 1

   

  Po długiej i wyczerpującej drodze dotarliśmy na miejsce, gdzie czekali na nas nasi dobrzy znajomi z Niemiec.

   

  Wymiana międzynarodowa - dzień 1 - Obrazek 2

   

  Po serdecznym przywitaniu wróciły nam siły i byliśmy gotowi na atrakcje jakie przygotowali nam przyjaciele z zachodu. Dzień pierwszy to integracja i zabawa na kręgielni.

   

  Zapraszamy do galerii

 • Piłki w sali matematycznej

  W sali matematycznej nie tylko wiedza jest ważna. Wiadomo nie od dziś, że w zdrowym ciele zdrowy duch. W ramach dbania i nasze kręgosłupy odstawiliśmy w kąt krzesła i siedzimy na piłkach. Mało tego, że wzmacniamy w ten sposób mięśnie kręgosłupa i wymuszamy prawidłową postawę, to w chwilach największego skupienia możemy wyładować napięcie i poskakać  Niektórzy nie mogą doczekać się przerwy przed matematyką, bo aerobik na piłkach rozluźnia i sprawia, że dużo lepiej się później myśli na lekcji.

   

  Zapraszamy do galerii

 • Wymiana międzynarodowa

  #roznoronoscpnwm


  W dniach 21-28.04.2018  10 uczniów z naszej szkoły bierze udział w wymianie międzynarodowej. Wyjeżdżamy do Karlshagen w Niemczech, gdzie wraz z naszą partnerską ( i zaprzyjaźnioną od 13 lat szkołą)  będziemy pracować  nad wielojęzycznym spektaklem „Romek i Julia” według znanego dramatu Szekspira.

  Jesteśmy w finale Polsko-Niemieckie Nagrody Młodzieży.

  DOFINASOWUJE NAS POLSKO - NIEMIECKA WSPÓŁPRACA MŁODZIEŻY W WYSOKOŚCI 150%.

  Na zdjęciu nasza ekipa teatralna, a poniżej program wymiany.

  #roznoronoscpnwm

  Wymiana międzynarodowa - Obrazek 1

   

 • Poznajemy zwierzęta Afryki

  Klasa 3a zainspirowana wielka podróżą Doktora Dolittle postanowiła bliżej poznać  zwierzęta żyjące w Afryce. Powstały wspaniałe projekty prezentujące mieszkańców „czarnego lądu”, które uczniowie dumnie prezentowali na forum klasy.

   

  Zapraszamy do galerii

 • Kontrola jakości w SSP4

  W naszej szkole doszło do nietypowej kontroli... Klasa 1a dokonała pomiarów sprzętów  znajdujących się na terenie szkoły. Skrupulatnie został sprawdzony każdy wymiar a prawidłowo odczytane wyniki zostały zanotowane przez kontrolujących . Specjaliści byli zadowoleni z inspekcji, zapowiadają jednak jej wznowienie pomiarów w najbliższym czasie smiley

   

  Zapraszamy do galerii

 • VIII Międzynarodowa Konferencja Montessori

  ,,W dniach 13-15 kwietnia br., pracownice naszej szkoły uczestniczyły w VIII Międzynarodowej Konferencji Montessori, w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wydarzeniu towarzyszyły liczne wykłady oraz warsztaty podzielone na grupy tematyczne. Hasłem tegorocznej konferencji było: ,,Zbędna pomoc jest przeszkodą w rozwoju". Panie zainspirowane doświadczeniami przedstawicieli placówek pracujących w oparciu o metodę Marii Montessori, wróciły z głową pełną pomysłów oraz chęcią wdrażania jej elementów do swojej codziennej praktyki".

   

  Zapraszamy do galerii

 • 75 rocznica wybuchu Powstania w getcie warszawskim

  Dzisiaj w naszej szkole czcimy pamięć 75. rocznicy wybuchu Powstania w getcie warszawskim. Symbolem pamięci o tamtych strasznych wydarzeniach jest żonkil. Przypinamy ten symbol do ubrania albo dekorujemy szkołę, która w ten dzień "zakwitła" żonkilami. 

   

  Zapraszamy do galerii

 • Egzamin gimnazjalny

  Dziś w naszej szkole rozpoczął się trzydniowy egzamin gimnazjalny.

  Trzecioklasistom życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki.

 • Grunt to zdrowie

  W naszej szkole uczniowie dbają o swoje zdrowie.

  Klasa 4 po wcześniejszym wykładzie na temat odżywiania podczas wycieczki z radością odwiedziła sklep ze zdrową żywnością.

  Klasa 5 też nie jest  gorsza i przygotowała lekcję pt. Cukier w napojach.

   

  Zapraszamy do galerii

 • Finał Wojewódzki w biegach przełajowych

  W sobotę 14 kwietnia w Supraślu odbył się Finał Wojewódzki w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentował Patryk Zadykowicz, który w swoim roczniku na 60 startujących uczniów zakwalifikowanych z całego województwa zajął wysokie 12 miejsce.

  Jest to ogromny sukces gratulujemy Patryk!!!  

  Zapraszamy do galerii

   

   

   

 • Wycieczka do Galerii Arsenał w Białymstoku

  Ostatnio dzieci z zerówki wybrały się na wycieczkę do Galerii Arsenał w Białymstoku, gdzie miały okazję obejrzeć obrazy i rzeźby sztuki współczesnej. Wzięły także udział w warsztatach plastyczno-technicznych poświęconych malarstwu fakturowemu, do których wykorzystali tekturę, gips, gazety, wodę i farby. Efekty wykonanych prac można obejrzeć w szkole, w sali 1.3. Zapraszamy do zwiedzania naszej mini wystawy!

  Zapraszamy do galerii

   

   

 • Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu

  Dnia 11 kwietnia w Augustowie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu Naszą szkołę reprezentowały Julia Witkowska, Wiktoria Jablonowska, Magada Radziszewska, Julia Kulikowska, Zuzia Rajchemba, Laura Rutkowska, Natalia Siwicka. Dziewczęta wywalczyły drużynowo wysokie 6 miejsce na 25 szkół startujących w Finale wojewódzkim oraz 6 miejsce w sztafecie 6x50m.

  Gratulacje dziewczyny:)

  Zapraszamy do galerii

   
 • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego RAZEM W EUROPIE - JEDEN CEL - RÓŻNORODNOŚĆ

  Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny
  RAZEM W EUROPIE - JEDEN CEL-RÓŻNORODNOŚĆ

   

  1. MIEJSCE - Julia Ignatowicz - klasa Vb
  ex aequo     Patrycja Januć  - klasa Va

  2. MIEJSCE -  Chojnowska Gabriela  klasa VI

  3. MIEJSCE  - Paweł Szutkiewicz  klasa VI
  ex aequo Laura Rutkowska klasa IIa gimnazjum
  Monika Mogielnicka klasa IIa gimnazjum

   

  WYRÓŻNIENIA
  - Paulina Szutkiewicz - klasa VI
  - Julia Guszczyn - klasa Vb
  - Nicole Visconti - klasa Vb
  - Szymon Michalczuk - klasa VI
  - Oleksza Marta - klasa Va
  - Wiktoria Kiszycka - klasa  IVb
  - Amelia Pachwicewicz - klasa IVb
  - Zuzanna Czembrowska - klasa Va
  - Kacper Brzostowski - klasa Va

   

  GRATULUJEMY
   

   
 • Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II

  Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum mieli możliwość uczestniczenia w kolejnej edycji akcji edukacyjnej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju - Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II.
  Do udziału w akcji zaproszone zostały szkoły ponadpodstawowe i gimnazja z pięciu województw Polski Wschodniej. Na specjalnie zorganizowanej lekcji, o niestandardowej formule; wykorzystującej komiksy czy filmy, uczniowie mieli okazję poznać bliżej Fundusze Europejskie, zwłaszcza w kontekście rozwoju i realizacji własnych pomysłów na biznes.

   
 • Easter Egg Hunt

  W naszej szkole tradycyjna gra wielkanocna Easter Egg Hunt została wprowadzona w XXI wiek. Uczniowie zamiast szukać ukrytych jajek, skanowali kody QR (i odpowiadali na pytania na temat tradycji świątecznych) albo kolorowali pisanki i ożywiali je za pomocą tabletów bądź telefonu. A wszystko pod czujnym okiem naszych kreatywnych nauczycielek języka angielskiego - Katarzyny Jarockiej i Martyny Maksimowicz.

  Zapraszamy do galerii

 • Wielkanocna Zbiórka Żywności - podziękowanie

 • Koło historyczne w klasie V

  Na ostatnich lekcjach historii oraz zajęciach koła historycznego w klasach V, miejsce nauczyciela zajęli uczniowie. Ania, Piotrek oraz Hubert poprowadzili bardzo ciekawe zajęcia, których tematyka związana była z ich zainteresowaniami albo historią bliskich im osób. I tak usłyszeliśmy opowieść o tajnym nauczaniu odbywającym się podczas okupacji, poznaliśmy historię pieniądza, a także postać ostatniego króla Polski. Nie tylko z uwagą słuchaliśmy, ale mogliśmy obejrzeć wiele źrodeł historycznych o które zadbali prowadzący m.in. fotografie, monety, banknoty.

  Zapraszamy do galerii

 • Klasa IV A wita wiosnę przedstawieniem: Witaj wiosno

 • Wiosnę poproszę....

  Mimo 21 marca za naszym oknem chłód i mróz. Próżno szukać słońca, dlatego postanowiliśmy rozprawić się z zalegającą wszędzie zimą za pomocą marzanny i wiosennego nastroju. Mamy nadzieję, że to pomoże.....

 • Radosny Dzień Wiosny

  RADOSNY DZIEŃ WIOSNY
  Po co na wagary iść z lekcji,
  gdy w szkole tyle atrakcji.
  W jednej z sal nastąpiła uczniów kumulacja
  i dla wszystkich wspaniała prezentacja.
  Na wstępie o wiośnie ciekawostki
  i całkiem poważne wiadomości.
  Potem zagadki, szarady, quizy
  dla starszego Jasia i młodszej Luizy.
  Później  rozeszliśmy się do klas
  i mimo że panował hałas,
  wspólnie przygotowaliśmy marzanny
  i wyszły nam śliczne panny.
  Klasowo układaliśmy wierszyki
  i niecierpliwie czekaliśmy na wyniki.
   
   
strona:

Aktualności

Kontakt

 • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
  15- 363 Białystok ul. Dzielna 19
 • +85 74-55-117

Galeria zdjęć