Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy społeczność szkolną do wsparcia Szlachetnej Paczki - najbardziej potrzebujących w naszej okolicy. W załączeniu znajduje się opis i historia wybranej przez nas Rodziny. Jeżeli otrzymamy deklarację kupna jakiejś rzeczy/ sprzętu będziemy pisać - REZERWACJA/KUPIONE. Rzeczy dla pana Marcina zbieramy maksymalnie do 14.12.2023 (czwartek), piątek 15.12.2023 zostawiamy sobie na pakowanie.

Produkty przynosimy do sekretariatu bądź pokoju pedagoga.

Z góry dziękujemy wszystkim Darczyńcom, razem stać nas na dobro!

OPIS RODZINY

Aktualizacja (04.12.2023):

1. Najpotrzebniejszym urządzeniem jest lodówka - wymiary lodówki - 180/200 cm wysokości oraz 50/60 cm szerokości i głębokości - REZERWACJA
2. Pralka - wymiary 50 cm głębokość i szerokość - KUPIONA
3. Ręczny blender - KUPIONE
4. Kurtka zimowa; rozmiar: XXL, uwagi: kolor czarny lub ciemniejszy, z kapturem - KUPIONA
5. Spodnie (Przejściowe) Rozmiar: XL - KUPIONE
Uwagi: Sztruksowe kolor ciemniejszy rozmiar 37 na 32,
6. Obuwie: ciepłe buty zimowe trapery, rozmiar: 43 - KUPIONE

Pozostałe potrzeby pana Marcina:

Żywność trwała
Herbata, cukier, kawa, olej, ryż, dżem, kasza, konserwy mięsne, makaron, konserwy rybne, mąka, owoce i warzywa w puszkach, mleko, płatki śniadaniowe